Telefon

+48 728 139 207

Email

karolinakaleniuk.cats@gmail.com

Godziny otwarcia

Otwarci całą dobę!

ARES

Ares Controversia Blue*PL –  Pierwszy samiec w hodowli. Jak na samca przystało jest przywódcą zabaw, ale też opiekunem samic. Jak każdy kot, większość czasu spędza na wylegiwaniu się, natomiast w zabawie jest bardzo energiczny. Jego ulubiona zabawa to aportowanie. Jako ojciec wykazuje się przede wszystkim obserwowaniem z dystansu i zapewnieniem bezpieczeństwa.

ELENA (LILY)

Elena- Blue Bajkal-  Równie kochana kotka, którą wyróżnia przede wszystkim ogrom energii. Jej ulubionym zajęciem jest zabawa, zarówno z innymi kotami, jak i w pojedynkę. Kiedy jest już wybawiona uwielbia spędzać czas z domownikami. Największym zainteresowaniem darzy najwyższe punkty w domu: szczyt szafy, lodówkę. To tam uwielbia wypoczywać. Jako mama dużo uwagi poświęca kociętom, nie zapominając przy tym o czasie dla siebie.

DAISY

Daisy – Blue Bajkal-  To od niej wszystko się zaczęło. Kiedy pojawiła się w naszym domu okazało się, że nie ma nic wspólnego z kotami, które znaliśmy do tej pory. Pokazała nam czym jest prawdziwa miłość kota do właściciela. To niezwykle wdzięczna i inteligenta kotka, która uwielbia spędzać mnóstwo czasu w towarzystwie człowieka. Oprócz tego jest opiekuńczą mamą, która otacza swoje kocięta ogromem miłości.

MARCELLO

Marcello- Blue Matershka- Najmłodszy ze zgrai. Jego głównym zainteresowaniem jest zabawa. Zaskakująco podporządkował sobie starsze od niego koty, które ustępują mu jeśli chodzi o poziom energii. W zabawach wiedzie prym. Mimo tego potrafi być bardzo wdzięczny i często domaga się pieszczot. Do stada wnosi przede wszystkim rozrywkę.